Robi się jakaś afera o śmierciach na SOR ewidentnie nie jestem w temacie i coś mi mocno uciekło.
Spokojnie nadrabiam zaległości, ale patrzenie jak GROK zlomuje ludzi poprawia mi humor.
PS.
Mógłby ktoś to jakoś streścić opisać o co chodzi?
#polska #polityka

