Komentarze (21)

Też nie. Już nie ta pora roku, poza tym na śródlądziu to duża rzadkość;) Tutaj dla porównania jak wyglądają samice edredonów

c2494d17-fef4-4edf-b65b-11479cf5df6f

@okim ja to wiem, ale Twoje zagadki nie są zbyt łatwe, a i czasem podchwytliwe. Fotka z Nokii 3210 też nie pomaga . Czy ma to "płaski nos"? I dawaj rozwiązanie na priv bo ciekawy jestem. Natychmiast.

Wybaczcie wołanie, ale może ktoś z Was jeszcze zidentyfikuje gagatka (byliście aktywni w poprzednich zagadkach):

@UmytaPacha @Half_NEET_Half_Amazing @Heterodyna @Jakly @spurdo_sparde @TrzymamKredens

Wczesnym popołudniem wrzucam rozwiązanie, może ktoś z Was zdąży przed.

@UmytaPacha Nieczęsto je tutaj widuję, ale nie jest to niemożliwe, np. w zeszłym roku zimą spotkałem samca w godówce w jednym z miejskich parków wśród krzyżówek. Te tutaj to pewnie przelotne w drodze na lęgowiska, więc znalazłem się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie.

Zaloguj się aby komentować