Komentarze (9)

Oczywiście w feministycznych mediach stabilnie. Laska nie reagowala na polecenia i udawala ze to nie jej pies a oni ją jeszcze bronią xD

b56b526d-cd2b-479f-9f4c-8ba1c0b19a38

Pies powinien według regulaminu podróżować w kagańcu. Trzeba jednak mieć niezdrowo pod kopułą żeby uważać, że środki użyte były adekwatne do sytuacji. Cieszcie się i przyklaskujcie a może następnym razem was wyciągną z autobusu siła bo siedzicie nie tak jak się władzy podoba.

@San Przydałby się jakiś szerszy kontekst - dlaczego w ogóle nasłano na nią straż? Dlaczego postanowiła się tak rzucać?

@R2rro @ElGecko jest wszystko w opisie pod filmem, pani w ogóle nie reagowała według świadków a gdy przyszla straż to udawała że to nie jej pies bo straż zapytala kto jest wlascicielem, byla cisza to powiedzieli ze idzie do schroniska i wtedy się zaczęło.

Zaloguj się aby komentować