Przypominam 4 czerwca w warszawie odbędzie się protest.
Zaklepcie sobie tę date w kalendarzu.
#protest #jebacpis #polityka #wybory #gospodarka

Przypominam 4 czerwca w warszawie odbędzie się protest.
Zaklepcie sobie tę date w kalendarzu.
#protest #jebacpis #polityka #wybory #gospodarka

Zaloguj się aby komentować