Przechytrzyłem #kurier . Zrobiłem trening w pół godziny bo oczywiście jakbym zrobił normalny prawie godzinny to byśmy się minęli. Xd
Przechytrzyłem #kurier . Zrobiłem trening w pół godziny bo oczywiście jakbym zrobił normalny prawie godzinny to byśmy się minęli. Xd
Zaloguj się aby komentować