Próbowałam się dodzwonić do luxmedu dzisiaj, ale nikt nie odbiera. Widzę, że i z Luxmedu się zaczyna robić NFZ+
Co zabawne, próbuję się umówić na płatne badanie, więc jeszcze by sobie na mnie zarobili. Ale po co

#medycyna #zdrowie #luxmed
moll

@GtotheG Ty nie dzwoń, tylko weź jak cywilizowany człowiek się zaloguj i przez stronę sama sobie termin ogarnij. Szybciej jest

Tomekku

@moll Nie wszystko ogarniesz przez stronkę, na X badań musisz dzwonić żeby się zarejestrować.

moll

@Tomekku o widzisz. Mi się do tej pory nie trafiło takie

Tomekku

@moll w moim wieku co i rusz już się takie trafiają dobrze mieć pakiet VIP to ciut łatwiej idzie.

moll

@Tomekku zdrowia!

GtotheG

@moll nie mogę niestety, gdyż na to konkretne badanie można się umówić tylko telefonicznie ;(

moll

@GtotheG skandal...

smierdakow

@GtotheG po prostu wszystkich Polaków już stać na leczenie prywatne

8d82867c-ad1c-4f37-b5fd-8c0f4683a873
Rudolf

@smierdakow nie wiem czemu ale rozbawiło

3828176d-51ac-454e-8ef1-650ab586f680
GtotheG

@smierdakow to niech mi chuj.e nie zabierają 800 zeta składki zdrowotnej co miesiąc to z chęcią wykorzystam to bezpośrednio. P.S. za luxmed też płacę, a i tak zazwyczaj ląduję u prywatnego lekarza bo na NFZ i Luxmed uja idzie załatwić jak coś się dzieje.

slawek-borowy

W jednym korpo zrobiła się afera, bo mają grupowo luxmed, ale coś tam dopłacają, no i wyszło, że coraz częściej zdarza się że nie mogą w ogóle zarezerwować wizyty, bo rezerwacje mają dostępne na 2 tygodnie do przodu maks i np. nie ma żadnego wolnego terminu. A płacić trzeba

John_polack

@slawek-borowy mam tak samo! Myslalem ze wszyscy subskrybenci tak maja. Jeżeli potrzebuje się umówić siedzę z telefonem przyklejonym do ręki i co jakiś czas sprawdzam czy się coś zwolniło.

slawek-borowy

@John_polack zasugerowałem, że o ile nie widać przedłużających się problemów zdrowotnych na horyzoncie, to może lepiej mentalnie odkładać sobie pieniądze z abonamentu i jak zajdzie potrzeba, po prostu wybrać dostępnego lekarza i mu zapłacić.

Ale ludzie tam wolą rozprawiać o tym, żeby im pakiet podnieść, bo gdzieś w innym korpo kalendarz mają dłuższy i wtedy można zarezerwować wcześniej (pewnie dlatego dla "naszych" nie ma terminów potem). Ja bym jednak głosował portfelem.

GtotheG

@slawek-borowy u mnie to samo, co sprawdzam specjalistów to zero terminów na szczęście mało płacę, ale kurde, nie po to płacę żeby z tego nie korzystać zupełnie (jak mam poważniejsze problemy to i tak idę prywatnie, bo wtedy łatwiej się dostać na oddział).

beetroot

Medicover jeszcze gorzej, nie idzie się umówić bo nie ma lekarzy

GtotheG

@beetroot to słyszałam, ale nigdy nie miałam

libertarianin

Wszyscy już tak bardzo są na prywatnej służbie zdrowia że prywatna ma wyjebane. Pora na prywatną służbę lvl2 xD

KierownikW10

@GtotheG luxmed to obecnie jest nieśmieszny żart. Do wielu specjalistów trzeba czatować rano na terminy, bo tylko wtedy są jakiekolwiek dostępne. Z badaniami jest lipa, a już z dzieckiem to tragedia. Nam przez 3 miesiące nie byli w stanie znaleźć jakiegokolwiek fizjoterapeuty dla córki. Tak samo źle jest z dentystami, nie dosyć że stawki są wysokie (niby płacisz 50% ceny usługi w moim pakiecie, ale tak naprawdę ceny są bliskie rynkowych), wizyty są cały czas odwoływane (miałem rozgrzebanego zęba leczonego kanałowo przez 3 miesiące, bo cały czas terminy były odwoływane), dentyści są młodzi i niedoświadczeni. Przez rok zrobiłem u nich 3 zęby i zacząłem chodzić prywatnie, gdzie w trakcie jednej wizyty dentystka była w stanie ogarnąć 3 zęby.


Lepiej zapłacić prywatnie i nie czekać, no chyba że jest się starą babą i nie ceni się swojego czasu.

GtotheG

@KierownikW10 o kurde, zmartwiłaś mnie, bo właśnie chciałam sobie też ogarnąć rehabilitacje, bo niby mój pakiet obejmuje 10 meetingów raz na rok a tu taki cyrk, dobrze wiedzieć!

GtotheG

@KierownikW10 a co do tego, że robie to w luxmedzie, tu akurat wyszło przypadkiem bo x badań musze porobic, a nie chce za wszystkie płacić - 2 mi luxmed objal, a jednego nie. Ogolnie praktycznie nie korzystam z luxmedu, ale teraz musze, bo do pracy to potrzebuje tez, wiec musi isc przez luxmed.

DiscoKhan

@GtotheG pamiętasz co o łokciach mówiłem? xD

GtotheG

@DiscoKhan tu chyba nawet łokcie nie pomogą, bo terminów nie ma na drugie badanie co paczę

Zaloguj się aby komentować