Jeśli ktoś nie potrafi być szczęśliwym sam ze sobą to szczęścia nie zazna nigdy. Ta myśl odmieniła moje życie xd a raczej jak po rozstaniu na tripie pomyślałem "jak chcesz swoje szczęście opierać o obecność drugiej osoby to cie pojebało. Jak chcesz być szczęśliwym musisz sam być swoim powodem do szczęścia"
Zaloguj się aby komentować