dradrian_zwierachsGruba rybaw Dyskusje2026-06-26T07:56:12+02:0023#poznan Coś się jara na Wilczaku.2318Udostępnij
Solar2026-06-26T08:03:59+02:003kurde gibki jesteś kolego jak wychylając się z szoferki robisz taką fotę, jak przy okazji jeszcze nie puszczasz kiery to tym bardziej
Ravm2026-06-26T09:07:48+02:002@PlatynowyBazant od razu wiedziałem, moja Toyota też tak kopci przy gwałtownej redukcji i przybutowaniu.
PlatynowyBazant2026-06-26T09:11:09+02:002@Ravm wyczyść egr, ja w mojej co 2 lata czyszczę jak zaczyna kopcić
Ravm2026-06-26T10:07:13+02:002@PlatynowyBazant żona tym jeździ, max 3000 w roku zrobi a rzadko 2000 obrotów przekracza. Syzyfowa praca, czasem ja wezmę na przejażdżkę to nagar przeczyszczę. Ale może kupię jakiś dodatek do paliwa.