cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-09-02T16:55:00+02:0014Poszliśmy se oglądać bajeczkę w kinie :) Jako jedyni dorośli bez dzieci :) #kino1411Udostępnij
SuperSzturmowiec2024-09-02T16:57:52+02:008@cebulaZrosolu no też mi. sie w głowie nie mieści jak stary pryki moga iśc ogladac bajke w kinie
VonTrupka2024-09-02T17:10:21+02:002pewnie jako jedyni dorośli śmialiście się z gagów w zasadzie to jako jedyni się śmialiście :<
cebulaZrosolu2024-09-02T17:14:46+02:003@VonTrupka żebyś wiedział :P Chociaż nie była to wybitnie śmieszna Bajka
VonTrupka2024-09-02T18:00:02+02:001>żebyś wiedział @cebulaZrosolu nie zgadywałem, po prostu wiedziałem ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
Jarem2024-09-02T17:15:48+02:003@cebulaZrosolu Znam to uczucie. Za każdym razem czuje się wyobcowany wtedy. Ale nic nie poradzę, że lubię bajki