Przyjemność po mojej stronie Czekam na kolejne opinie (szczególnie te mniej przychylne). No i każdy kto może niech zostawi sobie chociaż na jednego globala na jesień - wtedy dopiero rozwinie skrzydła
@pomidorowazupa Żal tylko, że flakona jednak nie wziąłem faktycznie mchu nawalone pod korek i jest główną nutą. Siadł mi pięknie, jest zadziorny i na pewno nie dziadkowy. Jak by komuś nie podszedł to odkupię flaszkę
Jesli znajdę te same bazy (wątpię) albo inne które się nadadzą to zrobię vol2 nawet jeśli znajdę te same bazy to na 100% nie dam rady zrobić idealnie 1:1 ale jestem przekonany że wyjdzie równie za⁎⁎⁎⁎ście
@pomidorowazupa U mnie niestety sezon alergiczny i nie mam jak przetestować bo ciężko by było wyłapać wszystkie niuanse. Czekam na lepszy dzień gdy nie będę zużywał 10 paczek chusteczek na godzinę Na pewno podzielę się wrażeniami.