Polska i dziewięć państw członkowskich UE zaproponowały nowe sankcje na Rosję

Polska, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Rumunia i Szwecja zaproponowały nowy pakiet sankcji na Rosję – wynika z dokumentu, który widziała w piątek PAP. Te mają uderzyć m.in. w rosyjską flotę cieni i instytucje obchodzące sankcje np. przy użyciu kryptowalut.


#wiadomosciswiat #uniaeuropejska #rosja

#owcacontent <- do blokowania moich wpisów

Pap

Komentarze (12)

Troche smiesznie, ze wojna dobiega konca a my tradycjnie wyskakujemy przed szereg i ciekawe, ze wsrod tych panstw nie ma Niemiec, Francji czy Wloch.

@manstain absolutnie nie jest to dziwne ;).


Z tej trójki Francuzi mogą być blisko poparcia reszta to zdziadziale boi dupy czy też liczące na kacapski discount europejskie skurwole

@kodyak

kacapski discount europejskie skurwole

rzecz jasna nie wiesz jak działa gospodarka bo byś nie pisał takich głupotek.

Liczy się tylko energia bo dzięki niej masz swój wysoki standard życia, EU się odcięła od tanich surwców/energii, doprawiła to debilnymi zielonymi regulacjami i zdycha.

@Czemu nikt nie chce żeby ten debil się rozpadł. Z drugiej strony nikt nie chce żeby europejska gospodarka dostała rikoszetem

Zaloguj się aby komentować