#polska #handel #wspolczesnezebractwo Jak mnie to wqrwia: Kończysz zakupy, przykladasz kartę i uj, nie działa. Szukasz w czym problem i znajdujesz: Czy chcesz wesprzeć chore gówniaki, biednych seniorów, caritas itp. Jeśli tak naciśnij x jeśli nie to y. Przecież to jest nowoczesne żebranie. Zamiast małolata z puszką przed sklepem zaimplementowano nachalne żebranie automatycznie. Tylko w Polsce z takim czymś się spotkałem. Lidl, biedronka, auchan nosz qrwa mać.