I jeszcze będą nas bronić przed imigrantami na zachodniej a nie na wschodniej granicy. Na wschodniej jest niebezpiecznie mówią... i jest bimber a nie chłodne piwerko w środku lata.
@Farmer111 na wschodzie to jeszcze dostaną wpierdol od uzbrojonych band od Łukaszenki a na zachodzie mogą w pięciu wpierdolic jednemu murzynowi idącemu do pracy i wielcy bohaterowie