Ja wiem czy ten filmik taki śmieszny .. emigranci to nasza polisa ubezpieczeniowa
Daje link do tego śmiesznego filmiku żeby każdy mógł sobie ocenić https://streamable.com/kz6wgw

@festiwal_otwartego_parasola typ ubiega się o najwyższe stanowisko w kraju a zamiast mówić komuś coś prosto w twarz robi selfiaczki i puszcza filmiki. A teraz wyobraźcie sobie, że w tej sposób dyskutuje z głowami innych państw. Wstyd, kompromitacja i żenada. Już dukający po angielsku debil jest klasę wyżej.
Zaloguj się aby komentować