
Policja z Rudy Śląskiej próbuje ustalić tożsamość dwóch mężczyzn, którzy na jednym z przystanków wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego. W wyniku upadku mężczyzna doznał poważnych obrażeń głowy i trafił do szpitala.

Policja z Rudy Śląskiej próbuje ustalić tożsamość dwóch mężczyzn, którzy na jednym z przystanków wypchnęli z tramwaju niepełnosprawnego. W wyniku upadku mężczyzna doznał poważnych obrażeń głowy i trafił do szpitala.
Zaloguj się aby komentować