Podoba mi się jak pisowscy "ekonomiści" pokazują jak dobrze się żyło w pierwszych latach rządu pis, gdzie kraj leciał dalej na dobrej koniunkturze i efekcie 500+, ale już totalnie zapominają o drugiej kadencji
#polityka #ekonomia

Podoba mi się jak pisowscy "ekonomiści" pokazują jak dobrze się żyło w pierwszych latach rządu pis, gdzie kraj leciał dalej na dobrej koniunkturze i efekcie 500+, ale już totalnie zapominają o drugiej kadencji
#polityka #ekonomia

@maximilianan Też, na rzecz Fuji chociażby. Ale utarł się mit, że Kodak nie chciał produkować aparatów cyfrowych. Tylko, że w momencie wejścia cyfry nie liczył się na rynku żadnych aparatów, nawet tych analogowych. Canon, Pentax, Nikon, Minolta wygryzły go z rynku nawet nie wiem kiedy, w 70tych latach chyba? Kodak robił jakieś proste aparaty jednorazowe, i właściwie to tyle.
Zaloguj się aby komentować