Komentarze (20)

@cebulaZrosolu Jeszcze mnie w planach nie było nawet jak ta lokomotywa tam stała, ale mój tata tam był na sto procent bo on był wszędzie tylko nie w domu według tego co babcia mówiła

@MarianoaItaliano to jest portal dla starych ludzi. Dyskutujemy tu o kolejkach na kolonoskopię, badaniu prostaty i poziomach cholesterolu. .

@MarianoaItaliano prezentacja w stylu patrzcie biedaki u was coś na ten kształt dopiero za 20 lat i to 2x wolniejsze i to tylko na paru odcinkach. Na pozostałych będziecie dalej jeździć taboretami.

Ja nim jechalem, miałem 10 lat. Moja mama pracowała na kolei i jakoś załatwiła. Najbardziej mnie zadziwiła budka telefoniczna w środku. Za nic nie mogłem pojąć jak to możliwe jest w ogole

Zaloguj się aby komentować