Po akcji z alkotubkami rozpijającymi młodzież, nie miały zniknąć te promocje? #alkoholizm

Po akcji z alkotubkami rozpijającymi młodzież, nie miały zniknąć te promocje? #alkoholizm

@skorpion No ja to pijam Żateckiego generalnie, ale dużo znajomych Zielonego Kasztana (Kasztelan ma u nas długą tradycję
No, a co do Łomży - no cóż, też lubię i z biedry kiedyś kupiłem karton na grilla - rozdawałem znajomym, żeby się skończyła i żebym mógł się czegoś normlanego napić bo normalnie kwaśne dla mnie było - od wtedy w biedrze na promce nie kupuję piw ¯\_(ツ)_/¯ (po prawdzie wcale już w biedronce nie kupuję ;P)
@skorpion A to owszem, Żatek się zdegradował, ale wciąż lepszy od innych koncerniaków
Pamiętam jak go kupowałem na początku to był "warzony przez czeskiego piwowara" teraz jest tylko "warzony pod nadzorem czeskiego piwowara"
Ale co do jakości piw w żabkach i biedronkach podtrzymuję moją teorię o beznadziejnym łańcuchu dostaw i magazynowania - no nie raz mi ten smak nie pasował, a aż taki pier6olnięty chyba nie jestem żeby sobie to wmówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Perła chmielowa się jeszcze broni według mnie, ale o gustach nie ma co dyskutować.
Lepsze czy gorsze - kwestia smaku, natomiast z pełną świadomością mogę stwierdzić, że podczas wielu prób piwo z biedry smakuje inaczej niż to samo z osiedlowego.
Zaloguj się aby komentować