cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-01-09T06:38:04+01:007Płaczecie, że wam zimno a u mojej mamy w samochodzie 78 stopni na plusie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zima #pogoda76Udostępnij
jimmy_gonzale2024-01-09T06:51:27+01:004Pewnie Mamie się łapy trzęsą z zimna i nie może trafić w cyferki.
Nemrod2024-01-09T07:24:23+01:000@cebulaZrosolu niekoniecznie - temperaturę wody lub oleju by miała całkiem ok.