Pis to ma fart jak c⁎⁎j ze ma jako przeciwnikow po.


Taka agrounia byla wrzodem na d⁎⁎ie pisiakow a tu cyk kolodziejczak do po i wlasciwie agrounia stracila jakakolwiek wiarygodnosc w oczach wsi.


Obecnie kolodziejczak lajki i serduszka moze dostawac jedynie od twardego elektoratu po czyli lemingow z miast. Czyli po nie dostanie zadnych dodatkowych procentow.


Tymczasem rolnicy wracaja pod skrzydla pisu. A ten zyska kolejne procenty. No i moze konfa


#takaprawda #polityka

Komentarze (5)

highlander

Prawda boli jak uklad pis-po

Tylko_Seweryn

@highlander ooooo, nowość, chłop na odwrót napisał układ. Zamiast popis, jest pis-po i to z MYŚLNIKIEM !!! Awangarda w ruchu

nbzwdsdzbcps

@highlander Pis to ma fart, że społeczeństwo się starzeje, że brak jest w naszym kraju edukacji ekonomiczno-politycznej. Na prawdę nie wiem dlaczego tak często czytam o tym jak słaba jest opozycja gdy w każdym normalnym kraju większość rządzących miała sprawy w sądzie za niegospodarność czy straciliby stanowiska po tym co się wyprawia przez te 8 lat.

Zaloguj się aby komentować