DziwenGURUw Sklep Spożywczy2026-06-22T09:39:21+02:0081#perypetiedziwena #topiesie #ratunku8121Udostępnij
Dziwen2026-06-22T09:55:19+02:003@vredo po alko człowiek się poci jeszcze bardziej. Obecnie nie tykam. Starczy mi, że i bez tego leje się ze mnie jak z kranu codziennie. XD
vredo2026-06-22T09:56:44+02:001@Dziwen A ze mnie też się leje tak czy siak to czemu się nie napić? xd
vredo2026-06-22T10:02:45+02:001@Dziwen Zdradzę ci tajemnicę: ja się pocę nawet jak się kąpię, uwielbiam gorącą wodę xd
vredo2026-06-22T10:10:17+02:004@Dziwen No pojebany jestem ale to musi być taka fest gorąca, że jak skapnie z jajek to jeszcze herbatę zaparzysz i parówki ugotujesz Edit: zpomniałem o xd xd
Marsjamin2026-06-22T11:13:10+02:002@vredo no i namówił, dziś mam wolne to mogę cały dzień w wannie siedzieć najlepsze z upałów jest to że gorąca woda dłużej trzyma ciepło
vredo2026-06-22T14:34:24+02:001@Marsjamin Ale parówa i nie wiem czy się pocę, bo się pocę czy to wóda schodzi xd
Legendary_Weaponsmith★2026-06-22T16:40:31+02:000Nawet mi nie jest przykro, że na wakacje do Polski, a nie do ciepłych krajów