Pandemia, niedobór surowca i przerwanie łańcucha dostaw.
Tak się tłumaczyli z wysokich cen kilkanaście miesięcy temu.
Nie zapowiada się na to, że je obniżą. Dojenie klientów trwa w najlepsze.
#hejtokoksy


Pandemia, niedobór surowca i przerwanie łańcucha dostaw.
Tak się tłumaczyli z wysokich cen kilkanaście miesięcy temu.
Nie zapowiada się na to, że je obniżą. Dojenie klientów trwa w najlepsze.
#hejtokoksy


Zaloguj się aby komentować