Hejto.pl
OZNAJMIAM ŻE NIE IDĘ NA DRUGĄ TURĘ WYBORÓW BO TO NIE SĄ MOI KANDYDACI Trzeba stąd wyjechać bo jesteśmy - merti - Hejto.pl