Komentarze (30)
@Opornik Tak bardzo zapędzili się w wymyślaniu nowych słów, że zapomnieli jak poprawnie pisać po polsku
"Omniseksualny", jak to ładnie brzmi zamiast prostackiego "rucham wszystko co się rusza", choć znaczy to samo.
@jonas mam paru takich znajomych co nie maja skrupułów i pykną wszystko co sie rusza. Ba jeden to i nawet rzeczofilem jest. Sytuacja sie normuje jak poziom alko spadnie ponizej 1%.
@Pindorek wszyscy mają w d⁎⁎ie takie głupoty, poza oczywiście prowadzącymi to konto na Twitterze i najwidoczniej tobą.
No ale lepiej wykorzystać syndrom oblężonej twierdzy. Wrzucić jakiś gówno-post ze skrajnie lewicowego profilu i budować wokół tego narrację jak to straszne lewaki, których nikt nie bierze na poważnie, spowodują upadek obyczajów i zamienią nas wszystkich w biseksualnych zboczeńców. Może akurat kogoś się przekona do głosowania na PisoKonfę, która będzie ich biczować za karę.
Polecam wymienić się doświadczeniami z użytkownikiem KasiaJ, bo robicie dokładnie to samo.
@rakokuc zgadzam się, zawsze jest to samo - wyciąganie profilu z 1 tysiącem obserwujących i ekstrapolowanie tego na całą populacje. ludzie na hejto powinni wyjść z domu i dotknąć trawy, a czasem nawet porozmawiać z drugim człowiekiem i to nie poprzez funkcje odpowiedź. my mielibyśmy miej tasowania się do tego syfu na tym portalu a ludzie terminalnie online na hejto zobaczyliby, że mimo upadku wszystkich wartości, normalnie można pójść na spacer do parku i zobaczyć szczęśliwych ludzi i może przestali by żyć w ciągłym strachu, że geje chcą ich poddać operacji zmiany płci
@rakokuc A czyli nie wszyscy. Dlaczego jesteś nietolerancyjny i dyskryminujesz tą mniejszość? Faszysta.
A mi się podoba. Nic tak nie noża w d⁎⁎ę transom jak lewica rozwadniąca to pojęcie w nieskończoność. Śmiesznie
Zaloguj się aby komentować


