#oklejaniefelg macie jakieś doświadczenia? W czym rzecz, w nowym aucie mam czarne felgi, a podoba mi się bardziej ten sam model felgi ale ze srebrnym wykończeniem. Jest sens oklejać srebrną folią, czy nie ma co sobie d⁎⁎y zawracać i po prostu zmienić felgi?

#motoryzacja #felgi

3845b9b3-87e3-47b8-9fe9-5999d7002465

Komentarze (18)

@PlatynowyBazant20 widzę, że mamy podobne podejście do sprawy :p


Ja też mam wyjebane czy auto ma alusy, stalówki czy drewniane koła :p


Ma jeździć i nie tłuc :D

@GitHub

z tego co się orientuję to ten efekt robi się za pomocą frezowania. Skąd pomysł z oklejaniem felgi?

No nie wiem, może dlatego, że frezowanie czarnej felgi, których komplet kosztuje 12k, licząc na to, że dofrezuje się do srebrnego koloru, nie do końca wydaje się zasadny?

@cebulaZrosolu

Ja też mam wyjebane czy auto ma alusy, stalówki czy drewniane koła

Dziękuję za tę garść niepotrzebnych informacji ale jakby to delikatnie powiedzieć, są nie w temacie

@jaczyliktoo komplet felg alu za 12k? 3k za sztukę? Bardzo droga impreza. Może taniej wyjdzie sprzedać tak drogie felgi i kupić takie które mają ten efekt?

Co do frezowania, to srebrne to aluminium i wystarczy zadrapać cienką warstwę farby żeby się do niego dostać. Po wyfrezowaniu trzeba natychmiast zabezpieczyć, żeby nie doszło do utleniania alu.

A jeszcze zapytam, czy wiesz już jaką folią okleja się takowe felgi, aby uzyskać pożądany efekt?

Zaloguj się aby komentować