Cybulion★Liderw cybulion jest inny2025-10-31T21:58:11+01:0039Odebralem auto z tuningu. Spoiler daje poteżny docisk. Teraz to można śmigać. #cybulionjestinny398Udostępnij
bori★2025-10-31T22:20:11+01:005@Cybulion Takie Fabie to biły kiedyś rekordy prędkości na autostradach
Cybulion★2025-10-31T22:21:12+01:008@bori nie nie nie, to 1.9sdi. moze to mialo 50 koni jak wychodzilo z fabryki xd. To biale 1.6 i 1.9tdi lataly ciagle 170 XD
PrzylecialWiekszySamolot★2025-10-31T23:43:49+01:001@Cybulion cena i moc silnika nie mają znaczenia, bo najszybsze są auta... służbowe