O k⁎⁎wa xD
#wiedzmin #netflix #seriale #gownowpis

O k⁎⁎wa xD
#wiedzmin #netflix #seriale #gownowpis

@Tylko_Seweryn Na szczęście AI tutaj pomoże - jeszcze parę lat, i będzie można sobie przepuścić film przez filtr, który nam podmieni postaci na innych aktorów.
Jeszcze tylko potem trzeba będzie poczekać na coś, co naprawi skopany scenariusz, i będzie można zacząć oglądać ostatnie "produkcje" netflixa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll Ja tam jeszcze się trochę po pierwszym łudziłem, Geralt i Jaskier dawali radę. No, ale potem przylazł sezon 2, pierwszy w miarę lepszy epizod(bo jakoś trzymał się książki), a potem to już jebać materiał źródłowy, robimy fanfika napisanego przez niedorobionych pisarzy.
Na myśl, że musiałbym oglądać sezon 3 bierze mnie obrzydzenie.
Zaloguj się aby komentować