PanNiepoprawny★Fanatykw Hydepark2025-04-07T18:06:14+02:0026#nostalgia Wymienię podrapane na ładne 269Udostępnij
PanNiepoprawny★2025-04-07T18:25:14+02:004@LondoMollari kupiłem kiedyś 5 paczek czitosów po 50gr i w każdych był ten sam. To nie było zbyt mądre.
PanNiepoprawny★2025-04-07T18:36:14+02:002@aerthevist nie wiem. A kiedy odświeżona trylogia wchodziła do kin?
dez_★2025-04-07T19:39:45+02:001O boże o kurka, pamiętam tą radość jak wygrałem tego jednego co mi do pełnej kolekcji brakował.
LarryCroft2025-04-07T20:52:16+02:003@dez_ Miałem podobnie... najgorzej, że teraz trudno być tak szczęśliwym jak wtedy.