Half_NEET_Half_AmazingGURUw Hydepark2025-06-02T02:13:09+02:0018#nocnazmiana #listaobecnosci1811Udostępnij
cebulaZrosolu2025-06-02T02:32:34+02:005@PlatynowyBazant20 jedni przeżywają wybory, inny karmią szczypiorka i jakoś ta nocka leci
cebulaZrosolu2025-06-02T02:36:55+02:002@PlatynowyBazant20 uwielbiam burze Niestety u mnie miała być a nie było W ogóle można powiedzieć, że nie padało