@UmytaPacha walka niepotrzebna, mogę się podzielić, w poniedziałek ma przyjść następna paleta
@ErwinoRommelo można tak, ale można by całą piramidę z palet kieleckiego, budowaną przez dziesięciolecia przez zjadaczy winiary (oni i tak są już niewolnikami)