Half_NEET_Half_AmazingGURUw Hydepark2024-09-04T02:43:41+02:003#nocnazmiana #listaobecnosci33Udostępnij
pol-scot2024-09-04T07:57:19+02:001@Half_NEET_Half_Amazing dlaczego wszystkie wrzuty z YT są po niemiecku?
Fly_agaric2024-09-04T13:40:04+02:001@pol-scot To jest jedno z tych egzystencjalnych pytań, regularnie tutaj zadawanych, na które każdy musi odpowiedzieć sobie sam.