Half_NEET_Half_AmazingGURUw Hydepark2024-08-29T02:40:21+02:0012#nocnazmiana #listaobecnosci1211Udostępnij
Gadu_gadu2024-08-29T11:26:40+02:001@Half_NEET_Half_Amazing to działa tak, że kto pracuje na nocki to się wpisuje czy kto lurkuje w nocy bo np spać nie może się wpisuje? Ktoś to w ogóle sprawdza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kronos2024-08-29T12:46:32+02:000@Gadu_gadu Why not both? Ja pracuję po nocach bo tak lubię i mogę więc na jedno wychodzi.