vredo2025-09-20T23:52:48+02:001@Gepard_z_Libii Aż musiałem sprawdzić czy przypadkiem kota nie zamknąłem na balkonie
vredo2025-09-20T23:54:51+02:001@Gepard_z_Libii Pierwsze piętro, on nie wyskoczy ale nocami zimno jest. A ja lubię tego śkurwisyna
vredo2025-09-20T23:58:17+02:001@Gepard_z_Libii Podobny jak ten z twojego gifa tylko szczuplejszy, sylwetka osa, ninja jebany