FriendGatherArenaGruba rybaw Dyskusje2026-05-29T21:20:50+02:0034No to sprawdzmy o co chodzi z tym calym #detroid #jedzenie348Udostępnij
MementoMori2026-05-29T21:56:03+02:003@deafone najlepsza na kaca jest wczorajsza zimna pizza, człowiek dziękuję z rana że przynajmniej jeden kawałek jeszcze został xd
FriendGatherArena2026-05-29T22:33:18+02:004@Hoszin niebo w gębie. wypieczona idealnie. tłusta. Myslalem, ze to bedzie taka "pizza" jak mi w 90 latach ciocia na blasze w piekarniku robila, w najlepszym wypadku duza zapiekanka, a sie mocno zdziwilem. Cena w zaleznosci od wariantu 29-45zl
Fly_agaric2026-05-30T15:07:07+02:001Detroit to ta na grubaśnym, wyrośniętym pączku? Eee, nie dla mnie te ditrojity.
FriendGatherArena2026-05-30T15:10:58+02:001@Fly_agaric tak. ja dzisiaj mam gosci to cos czuje ze jeszcze raz wjedzie xD