No szkoda, szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rosja #ukraina #wojnanaukrainie

No szkoda, szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rosja #ukraina #wojnanaukrainie

@kodyak Tak, ale nawet jak masz swoją starą rafinerię, to naprawa nie trwa zwykle kilku godzin (oczywiście jeśli dron trafił w cel, a nie spadły szczątki i uszkodziły rurę). Obstawiam, że nie przechowuje się kompletu zapasowych instalacji na wszelki wypadek, tylko trzeba to jednak gdzieś wyprodukować, dostarczyć i zainstalować.
@kleiner_trottel Da się to zrobić, teoretycznie można nawet wszystkie instalacje mieć zdublowane, ale to w chuj kosztuje, jest trudne i pochłania cenne zasoby, które ruskim są potrzebne dla celów wojennych. A jak części były zachodnie, to pokłonią się jeszcze sankcje. Na dodatek ataki były też w innych zakładach. Idę o zakład, że ruskim nie uda się tak szybko łatać swoich szkód, jak Arabom.
Zaloguj się aby komentować