@Klapek00 z pro tipoe
To jezeli nie posiadasz większej od nich wiedzy technicznej to się nie wymądrzaj tylko ucz, szanuj pracowników i jezeli są okej to zawsze stawaj po ich stronie,
Na początku szczególnie jak jesteś "mlody" leśne dziadki zawsze są pyskate, ale szybko im przechodzi
Bylem kierownikiem na 2 stolarniach, szefem własnej firmy i inżynierem na 3 budowach na których kierownik przyjeżdżał raz na tydzień więc musiałem nauczyć się radzenia sobie z debilami
A no i najważniejsze,
Najpierw zwracasz uwagę zapewniając że drugim razem będą konswekwencje
Drugim razem wyciągasz konsekwencje
3 razem wypierdalasz na zbity pysk
Zazwyczaj jak reszta zobaczy jak jeden taki upada sobie na głupi ryj z resztą jest spokój
Najgorszej jezeli tak tak moja zona (kierownik w biedronce) masz dokładnie 0 mozliwosci ukarania pracownika, nawet premii im sama nir może zabrać, przez co pracownicy czują się bezkarni xD