No, nareszcie są chętni na starożytne ruskie miasto Riaszow. Może weznom też całą obłast podkarpatską i pozbędziemy się problemu.
#ukraina #wojna #polska #rosja
No, nareszcie są chętni na starożytne ruskie miasto Riaszow. Może weznom też całą obłast podkarpatską i pozbędziemy się problemu.
#ukraina #wojna #polska #rosja
Ja nie oddałbym im nawet skórki z chleba, j⁎⁎ać ruskich, jak im się marzy napierdalanie to to już ani moja ani Twoja wola czy będziemy się z nimi napierdalać. Wiem jedno, Polska pierwsza nie zacznie, bo to ruskie z biedy napadają żeby kraść kible i krany. To te średniowieczne maupy chcą gwałcić, palić i rabować.
@Walenciakowa Taaaa pewnie wam Ukraińcom to jeszcze odbijanie Podkarpacia z rąk ruskich się marzy...
Odbijcie sobie najpierw ten Krym Panie Wania-ciakowa.
Podkarpacie,Lubelszczyzna,Śląsk i Podlasie może i są problematyczne,ale są POLSKIE i ich nie będziemy nikomu oddawać. Tak jak Amerykanie nie oddaliby Florydy,Luizjany, Alabamy i Teksasu.
Oddać wam możemy na ukrainę co najwyżej Kaczyńskiego z Morawieckim. A jak będziecie podskakiwać dalej to oddamy wam na dokładkę BALCEROWICZA - choć poprzednio to już uważałem za niehumanitarne. Ale jak igracie to się tak doigracie - dostaniecie od nas Balcerowicza i miłej (hehe) odbudowy.
@dsol17 CO XD, odstaw internet, serio.
@dsol17 Ja nie znam osobiście ani jednego Ukraińca ale żeby nienawidzić "rosyjskiej cywilizacji" nie muszę znać żadnego ruska, tę nienawiść do ruskiego syfu wyssałem z mlekiem matki. Ruska syfilizacja to dywan z mordą mongoła putina na ścianie i antyhomoarmia ścierwona, która sama się w dupy jebie. Nie żebym miał coś przeciwko homoseksualistom. Nigdy. Ta ruska hipokryzja mnie wkurwia.
Ja nie znam osobiście ani jednego Ukraińca ale żeby nienawidzić "rosyjskiej cywilizacji" nie muszę znać żadnego ruska
@vredo No widzisz,a ja widziałem ukraińców na żywo, z typem będącym ukraińskiego pochodzenia nawet miałem (nie)przyjemność spędzić sporo czasu w akademiku (przez typa zmieniałem pokój). To tacy sami ruscy jak reszta, nazywa się ukrainiec a wypisz wymaluj spełnia stereotyp stereotypowego ruska.
@dsol17 Spoko, wierzę, ale rusek z ruskowii to całkiem co innego, to bezpaństwowiec, fan lenina co lubi być pod butem, zero własnej iniucjatywy, ot moskal. Śmierdzący niewolnik, któremu się wydaje, że jak ma bombę atomową to może świat ustawiać po swojemu. A chuja może.
bezpaństwowiec, fan lenina co lubi być pod butem,
@vredo Jak możesz wiedzieć,że to coś innego jak nie widziałeś żadnego na oczy i sam to przyznajesz... Całe te bzdety które wypisujesz to chyba "samo gęste" propagandowe z TVP.
Słuchaj no,wiem jeszcze rzeczy "z drugiej ręki" i wyglądają one tak,że nasi TIRowcy - czy ci co zapuszczali się do Rosji czy na Ukrainę (wg. nich to samo) mają problem z bandytami. W obu krajach są bandyci napadający na TIRy. Powiedzą ci to w TV? A gdzie,tego ci akurat nie powiedzą. Powiedzą ci tylko propagandowe pierdoły.
zero własnej iniucjatywy [...] Śmierdzący niewolnik,
I to TEŻ dotyczy Rosjan i Ukraińców a wiesz dlaczego tam tak jest ? Mentalność posowiecka i oligarchowie którzy nie dają w obu krajach normalnym ludziom żyć ! Wyobraź sobie PiS na sterydach rządzący już wszystkim który zawłaszczył wszystko włącznie z państwową policja i systemem prawnym - i nie zawaha się ich użyć np. przeciw drobnym przedsiębiorcom którzy robią konkurencję członkom partii i ich rodzinom. Wyobraź sobie mafie współpracującą z policją i służącą bogatym skurwysynom przeciw zwykłym ludziom. Wyobraź sobie bezkarna przestępczość zorganizowaną przy której Pruszków i Wołomin z lat 90-tych to chłopaczki w krótkich spodenkach.
To sa właśnie Rosja i Ukraina i ich realia. I tego ci właśnie nie powiedzą w telewizji (tak samo jak ci nie powtórzą zbyt głośno tego,że jeden z dowódców ukraińskiego "Legionu Międzynarodowego" Sasza Kuczyński to Piotr Kapuściński z mafii pruszkowskiej poszukiwany u nas od lat listem gończym).
Na białorusi jest porządek bo tam rządzi KGB (nawet nazwy nie zmienili,to chyba o czymś świadczy nieprawdaż ?) której figurantem jest Łukaszenka. W Rosji i na Ukrainie rządzi mafia.
@dsol17 Jeśli oskarżaż mnie o TVP to SPIERDALAJ. jak chcesz ze mną podyskutować to swoje wyobrażenia o mnie wsadź tam skąd je wyciągnąłeś. Pfff
@vredo ok,ok. Ale sorry - to co piszesz to są akurat propagandowe brednie. Fakt,że Moskale to zachowują się jak bydło,ale przeczytaj sobie dalszą część.
I dołóż do tego fakt,że w ich wojskach jest od cholery buriatów i innych takich dzikusów. Taka @Andromeda wrzuciła jakiś materiał z jakimś Buriatem jaki biedniutki. Czego ci nie powiedziała o Buriatach to to,że to bliscy krewni Mongołów/Mongołowie i pieprzeni sadyści jak większość azjatów. Nie żebym był pewny,że ta cała Bucza to dzieło ruskich jak wy - ale kto podobno ma za to odpowiadać ?
Bo są zrusyfikowani jak twierdzą w artykule i po prostu naśladuja ruskich ? Taaaa,biedactwa... Część z nich dotąd żyje w jurtach a cała ich kultura opierała się o mordowanie wrogów. Szojgu jest z sąsiedniej Tuwy, a jego nazwisko oznacza "dół pełen trupów" i też jest buddystą jak oni. Cała syberia to są okupowani (na nasze szczęście i nieszczęście) przez ruskich mongołowie. To są skurwysyny gorsze od ruskich, rządzone też przez pojebany ruski rząd ot co. Ale gdyby byli niepodlegli jak Kazachstan to byłoby jeszcze gorzej.
@dsol17 Jeśli jakkolwiek źle się wyraziłem to wybacz, jestem skrajnym antysowietą, i to baaardzo. Ja ruskich po prostu nienawidzę i nie mam potrzeby żeby chociaż ich próbować nawidzić.
@vredo : To dlaczego wspierasz rządzoną przez żydów Ukrainę będącą tym samym jeszcze bardziej niż Rosja "spadkobiercą ZSRR" ?
ZSRR jak komunizm był głównie tworem żydowskim i opisał to taki Sołżenicyn w swojej książce "200 lat razem". Nie jest też przypadkiem że Lenin miał żydowskie,niemieckie,szweckie i kałmuckie korzenie. Oczywiście w ZSRR w rządzie byli i Rosjanie (w szczególności etniczny rosjanin z Gruzji Dżugaszwili vel Stalin czy etniczny rosjanin z Ukrainy Chruszczow) ale ZSRR nie był etnicznie rosyjski,więc wiesz...
No chyba,że jesteś antyrosyjski,wtedy sprawy nie ma.Ale jeśli jesteś antysowiecki to powinieneś patrzeć jak ruscy z północy i z południa napierdalają sie wzajemnie i zajadać popcorn.
Wszystkiemu winni żydzi a gdzie był wtedy wielki ruski narod? Bo jak czyta się takie rzeczy to można dojść do wniosku, że coś takiego jak etniczny rosjanin nie istnieje a mówią, że istnieje i jeszcze jest dumny z tego zsrs, z lenina, gruzina czy innego skurwysyna. To nie żydzi paradują po placu ścierwonym z portretem wąsatego chuja każdego 9. maja a mauzoleum ze ścierwem lenina nie jest (o ile mi wiadomo) jakąś eksterytorialną częścią maskwu należącą do Izraela albo brooklyńskiej rady żydów.
@dsol17 ale dupsko piecz co? tego nie przezyjecie onuce, ty i twoje wysrywy, na pikabu onuco.
@Mentalista Dziecko,czy ty umiesz czytać co ja piszę ? Pisz z sensem zamiast wrzucać emocjonalne wysrywy godne co najwyżej czternatoletniego chłopca.
Wkurwia mnie to trochę - ukry dostali od nas nowoczesny sprzęt i narzekają,że nie da się go naprawiać inaczej niż zgodnie z instrukcją a przy ładowaniu go w stacjonarnie na linii frontu - pewnie też niezgodnie z instrukcja - to może dostać z ruskiego lanceta i zostać zniszczony. Niech zaczną szanować sprzęt to będzie im dłużej służył, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.
@vredo : zakładasz,że obecną Rosją rządzą Rosjanie. To sobie może sprawdź na początek nazwiska oligarchów i ich pochodzenie.
@dsol17 Śląsk nie jest polski.
@dsol17 Nic nie zakładam, chodzi mi o to, że to kto rządzi tym bydłem nie ma dla tego bydła znaczenia, bo to bydło będzie tym bardziej "dumne" z tego pana, który ich będzie mocniej batem smagał. Zganianie wszystkiego na żydów to nie jest wyjście, bo na ewentualnej wojnie będzie stał na przeciwko ciebie pijany, "etniczny rosjanin", Europejczyk ze skośnymi oczami z buriacji czy innego chujstwa. Nie jest winą ani moją, ani żydów, ani USA, że te smrody od (jak to sami mówią) tysiąca lat nie potrafią sobie urządzić tego gównopaństwa na jakimś cywilizowanym, akceptowalnym poziomie, tam zawsze jak coś nie wychodzi to jest wina "zgniłego Zachodu", faszystów, itp.
@Rodriquez Jest. A jak uważasz inaczej to spadaj na drzewo niemiecka separatystyczna onuco !
@vredo To kogo należy zabić ma zawsze znaczenie. Bydło i nie tylko rozprawsza się poprzez zabicie przewodnika stada.
Nie jest winą ani moją, ani żydów, ani USA, że te smrody od (jak to sami mówią) tysiąca lat nie potrafią sobie urządzić tego gównopaństwa
I tu się z tobą nie zgodzę. Mentalność to oni mają taką jaką mają po mongolskiej okupacji ( i dziękujmy Bogu,że mongołowie Polski nie podbili), a żydzi odpowiadają za rewolucję komunistyczną i jej konsekwencje obecnie. Za carów to ta fraza o gównopaństwie była czymś co powiedzieliby ruscy o Polsce pieprząc jeszcze pewnie,że rozbiory były "koniecznością cywilizacyjną" czy coś w ten deseń.
@dsol17 nigdy nie był, został przywłaszczony do Polski i jest pod okupacją od 101 lat.
t. Hanys z krwi i kości znający historię swojego regionu
@Rodriquez Ja ci dam okupację sepatysto ty ! Będziesz mioł drugi Donbos na grubie
@dsol17 no oby oby
Zaloguj się aby komentować