No i zdech ten durny farelek po mniej niż pół roku używania
#airfryer
Pytanie do ludzi, którzy to mają: też się wam podnosi temperatura w kuchni jak używacie?
No i zdech ten durny farelek po mniej niż pół roku używania
#airfryer
Pytanie do ludzi, którzy to mają: też się wam podnosi temperatura w kuchni jak używacie?
@Felonious_Gru ostatnio kupiłem w promce piętrowy 2x4,5 litra z lidla za 319 zeta - wymiata w kuchni - nie widzę sensu przepłacać za markowy - ninja za 700 zeta.
1 kieszeń: 4 x hot dog: nacięta półbagietka, w środku żółty ser i parówa - 8 minut x 180 stopni lub
4 x tortilla składana w ćwiartkę- masło, ser żółty, cieniutkie plasterki wędliny i troszkę keczupu - 5 minut 180 stopni
Zaloguj się aby komentować