No i zarezerwowalem te dzialke z tesciem, jak wroce to bedzie kupowane. Tak se mysle, ze z tym kredytem 0% to taniej bedzie kupic polowke tego blizniaka niz 2 pokojowe mieszkanie w okolicy.


#nieruchomosci #budujzhejto

Komentarze (21)

@bartek555 jak na razie dobrze Wam idzie i chyba teść też się sprawdza, więc coś czuję, że ta deweloperka pyknie jak należy. Trzymam kciuki.

@Lubiepatrzec @bartek555 a na dodatek "dla singlii" (ha tfu na te słowo) limit wieku kredytobiorcy to 35 lat. Trochę się nie łapię.

@rain no ja też ale nawet mnie to nie rusza, bo jestem w grupie społecznej dla której ten kraj nie ma nic do zaproponowania oprócz podatków.

@rain @bartek555 w 2016 nawmawiałem ojca aby sprzedał działkę i kupił mieszkanie w GDA , dzialka chodziła realnie w okolicach 200k. za działkę dostałby 220k+ do tego 80k kredo i będzie git zwłaszcza gdyby dali mieszkanie pod najem.

Efekt trzymania działki jako zabezpieczenia? Działka dziś powinna stać w okolicach 300k a mieszkanie którego nie kupili w okolicach 800k XD


A tutaj ceny z albatro tower deva gdzie mocno moża było uciąć.

dbadd31a-b26b-4464-9d8d-f28ad9dce47b

Zaloguj się aby komentować