No i się wyjaśniło... muszę zmniejszyć OAL bo pociski były tanie ale za to lipne xD no i przy standardowym OALu pocisk się opiera o stożek przejściowy...ehhh
#bron
#elaboracja

No i się wyjaśniło... muszę zmniejszyć OAL bo pociski były tanie ale za to lipne xD no i przy standardowym OALu pocisk się opiera o stożek przejściowy...ehhh
#bron
#elaboracja

Zaloguj się aby komentować