No i mamy to. Pękła magiczna granica. Termometr od co najmniej 2 godzin w cieniu.
W ogóle mnie ten skwar nie cieszy. Ja się we własnym pocie utopię!
#latocotyrobisz #gownowpis

No i mamy to. Pękła magiczna granica. Termometr od co najmniej 2 godzin w cieniu.
W ogóle mnie ten skwar nie cieszy. Ja się we własnym pocie utopię!
#latocotyrobisz #gownowpis

Zaloguj się aby komentować