-No i lecimy... lecimy, dawaj Malina, ciągniesz, firmowy samolot hyhyhy, firmowe paliwo dla Karoliny z dedykacją! hyhyhy
-Ej my tu zjechać mieliśmy!
https://xcancel.com/i/status/2069982159469678968
#lotnictwo
-No i lecimy... lecimy, dawaj Malina, ciągniesz, firmowy samolot hyhyhy, firmowe paliwo dla Karoliny z dedykacją! hyhyhy
-Ej my tu zjechać mieliśmy!
https://xcancel.com/i/status/2069982159469678968
#lotnictwo
Zaloguj się aby komentować