No i jak tam? Wypok umarł i Hejto przejęło schedę? Ciekawe ile ludzi, którzy twierdzili że hejto>>>wykop dalej tu siedzą xD
#wykop
No i jak tam? Wypok umarł i Hejto przejęło schedę? Ciekawe ile ludzi, którzy twierdzili że hejto>>>wykop dalej tu siedzą xD
#wykop
@Kocham_Kotki w sumie wciaz hejto>>wykop. Zajrzalem tam wczoraj ilosc zwierzat wywalilo tam do chorego poziomu. Inteligencja albo zeszla do podziemia albo przestala tam zagladac i chlew zostal przejety przez sciek, ktory ciezko nazwac ludzmi
To wiele mowi o naszym spoleczenstwie, Ci "ludzie" maja np prawo do glosowania. Przerazajace.
Zaloguj się aby komentować