No elo. Somsiad przyszedł do mnie wczoraj bo postawił dom i mu elektrycy trochę fuszere odjebali to sam poprawiał,doradzałem mu wcześniej trochę no i zapytał czy bym mu nie ogarnął puszek i przygotował pod podłączenie gniazd i łączników.Sam będzie sobie potem to robił tylko nie ogarnia jak to wszystko połączyć i poukładać więc zaproponował,żebym mu to zrobił. No i tu jest problem...nie robiłem po ludziach już dawno więc nie wiem ile zawołać. Punktów jest 100 a nawet parę więcej. Zakres prac - pospinać tam gdzie to konieczne przewody na Wago i powystawiać tak,żeby on mógł sobie potem samodzielnie podłączyć gniazda i łączniki tylko niezbędne przewody a resztę upchać w puszkach. Nie wiem jak liczą od punktu teraz ale koło 60 do nawet 120 zł taki rozstrzał. Ile sugerujecie wziąć za część tej roboty żeby zarobić a nie przesadzić? Plusem jest to,że mam 3 tygodnie na ogarnięcie tego po godzinach zanim wejdą tynkarze i sobie z buta do tego domu podejdę więc okazja,żeby dorobić #elektryka #kiciochpyta