Komentarze (12)

JackDaniels

@bartek555 bez większego znaczenia. Węgierska policja i tak go nie zgarnie, a ewentualny azyl i tak działałby tylko w kraju jego uzyskania. Więc to taki tam "azyl" pod publiczkę był, bo ładniej brzmi i na republice mogą o tym pewnie trąbić

100mph

Chlop nie dostal decyzji azylowej wiec hgw czy ma czy nie ma azylu xD

bartek555

@100mph no jesli nie dostal decyzji, to jak ma miec?

100mph

@bartek555 urzad nie musi dostarczyc skutecznie decyzji do adresata, niedostarczona skutecznie decyzja moze zostac uznana za dostarczona jesli wyslano pismo ale odbiorca go odpowiednio dlugo nie odbiera

bartek555

@100mph wiem na czym polega fikcyjne doreczenie, ale w tym przypadku nie chodzi o to

100mph

@bartek555 sugerujesz, ze stal sie narzedziem i zabawka wegierskich przyjaciol? ;)

bartek555

@100mph taki genialny polityk? Nigdy w zyciu

sireplama

@bartek555 ojojoj... No to Białoruś xD

mannoroth

@bartek555 co za różnica? A nawet jak go posadzą to go dresiarz ułaskawi.

bartek555

@mannoroth zobaczymy, zobaczymy. Mam nadzieje, ze sie mylisz. Smieszy mnie po prostu jak po raz kolejny ten pseudo polityk wychodzi na po prostu klamce.

mannoroth

@bartek555 dla milionów imbecyli mających takie samo prawo wyborcze jak ja i ty jest bohaterem k... jego mać. Mimo setek argumentów że to zlodziej, zdrajca i zamordysta.

Zaloguj się aby komentować