Nienawidzę niedziel
#oswiadczenie
Nienawidzę niedziel
#oswiadczenie
ja właśnie lubię pracować w weekendy
@cebulaZrosolu piona bracie. Sobota czy niedziela i można robić. Nagle nikt z innych zespołów ci nie zawraca dupy swoimi problemami, nagle nie pojawiają ci się w kalendarzu magiczne spotkania, które nic nie wnoszą i tylko marnują czas "ale musisz być", nagle nie masz wrzut, nagle się okazuje, że nie tylko możesz zrobić wszystko ot tak, bo się możesz skupić na pracy, ale też ogarnąć cały ogon z tygodnia w ciągu godziny.
Zaloguj się aby komentować