Dyskusja użytkownika LordWaderLordWaderGruba rybaw Politykaw zeszłym roku5Niemiec znowu w sejmie nadaje XD #polityka #bekaztuska59Udostępnij
serpentes38w zeszłym roku1@libertarianin To dareczek ? @LordWader: Panie Pośle opierdalacz-sie, przestań się kurwa opierdalać.
libertarianinw zeszłym roku0@serpentes38 jest duża szansa, nieobecność kilku kont się pokrywa z czasem w areszcie 🤣
nbzwdsdzbcps★w zeszłym roku4@LordWader Od kiedy Tusk jest Niemcem? Nie jest Polakiem tak jak ja i Ty? Chyba jesteś w stanie zaakceptować to, że nie każdy Polak zgadza się z Tobą i nie będziesz odbierał mu obywatelstwa?
Dzemik_Skrytozercaw zeszłym roku2@nbzwdsdzbcps Umowmy się, że Wiader jest ze Star Farsa, czyli nie jest Polakiem. Jako narzędzie zła i zamętu sieje ferment odmawiając Polakom polskości.