wielbuont★Gruba rybaw Hydepark2026-04-05T07:20:46+02:0027Nie wstawaj. Nie warto #zyciejestnobelon2712Udostępnij
Papa_gregorio★2026-04-05T08:12:52+02:001@wielbuont podrzucam klasyk https://m.youtube.com/watch?v=AdiYOiMfotU
bojowonastawionaowca★2026-04-05T09:43:29+02:003@entropy_ to akurat nie ma sensu XD powinien być przecinek
bojowonastawionaowca★2026-04-05T09:46:27+02:002@entropy_ ma sens, to jest czasownik XD życie czasem mnie bawi, a czasem mnie :p
entropy_★2026-04-05T09:49:25+02:000 czasem mnie bawi, a czasem mnie @bojowonastawionaowca a do tego ludzie
bojowonastawionaowca★2026-04-05T09:50:48+02:003@entropy_ https://pl.wiktionary.org/wiki/mi%C4%85%C4%87 3 os liczby pojedynczej w czasie teraźniejszym xDmiąć – Wikisłownik, wolny słownik wielojęzycznyWikisłownik
entropy_★2026-04-05T09:55:29+02:001@bojowonastawionaowca Ale ja o tym wiem xD Po prostu nie mogę się z tym pogodzić jak @Rozpierpapierduchacz ze skUwką xD