Nie przepisuję Twojej Starej, bo testuję pióro
A tam trzeba za dużo wymieniać
To zamiast marnować czas
Bardziej marnuję czas XD
Pozdrawiam @Wrzoo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#piorawieczne



Nie przepisuję Twojej Starej, bo testuję pióro
A tam trzeba za dużo wymieniać
To zamiast marnować czas
Bardziej marnuję czas XD
Pozdrawiam @Wrzoo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#piorawieczne



@Rozpierpapierduchacz ale z ładnie piszesz xD
ja to jeszcze jedynie co to zmusiłem się do pisania j z takim hakiem bo kilka lat temu u kogoś widziałem i mi się spodobało xDDD
ciekawostka 2: mam 2 różne style pisania cyfry 1 w zależności od kontekstu i sytuacji xDDD
Obrazek pisany palcem po ekranie ale chyba wiesz o co chodzi xD

@SUM przygotowałem 4 warianty.
2 klasyczne i poważne, jeden bardziej zdobiony
I jeden zielona cebulka - ty lubisz gotować, to od razu o tobie pomyślałem XD
Edit: raczej chciałem przygotować, bo konkretnych kolorów nie mogę wstawić ( ͠° ͟ʖ ͡°)
https://a.aliexpress.com/\_Ewqvs24
https://a.aliexpress.com/\_EzaNqbA
@SUM aaa, ty masz inne zniżki.
Nie wiem na czym polegają różnice cen, na popularności może? Fizycznie najdroższe mogłoby być to z czerwonym, bo mieszanina kolorów i to się trochę inaczej robi. Ale realnie nie ma to większego znaczenia.
Wsio jeden chuj, wybieraj portfelem, sercem, oczami - to samo bierzesz
@SUM wiem że link ode mnie, ale jak zobaczysz na miniaturki, to jest stalówka do tego pióra zaznaczona, pic rel.
I to jest cena tej stalówki. Jak wchodzisz w ofertę to pokazuje ci najniższą cenę danej oferty, dlatego dodają do nich takie tanie rzeczy, jak stalówki, konwertery czy inne chuje muje.
Jak się przeklikasz w tych miniaturkach przez pióra i kolory, to zobaczysz ceny po te 60-70 złotych, aż dojdziesz znowu do stalówki za 4 zeta ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

@SUM jinhao 10 są, nawet taniej., Majohn A1/A2 niestety nie. Tylko ja właśnie w tej kwestii XD
Pogrzebałem jeszcze trochę i kilka osób zgłasza problemy z zasychaniem. To jest jednak mechanizm i są miejsca, w których może wystąpić problem jak są niedopracowane
Oczywiście jest szansa, że z piórem będzie wszystko ok, nawet spora wręcz, ale Majohn ma mniej takich głosów
Też nie chcę cię na minę wpakować, musisz znać sytuację XD
Zaloguj się aby komentować