Nie no, żeby pisowiec coś mówił o fikcyjnych zatrudnieniach to już jest szczyt hipokryzji xD
Oni już nie wiedzą czemu przegrali wybory?
Aha, wiecie kto rozpoczął to eldorado? Rząd Mateusza
#polityka

Nie no, żeby pisowiec coś mówił o fikcyjnych zatrudnieniach to już jest szczyt hipokryzji xD
Oni już nie wiedzą czemu przegrali wybory?
Aha, wiecie kto rozpoczął to eldorado? Rząd Mateusza
#polityka

Zaloguj się aby komentować